Kategoriler
Sepetim

Vaporesso Nexus AIO POD

Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
%18
İndirim
Stokta yok
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Vaporesso Nexus AIO POD
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%18 indirim

Mevcut Seçenekler:

Vaporesso Nexus AIO POD

Pod elektronik sigara modelleri her ne kadar günümüzde çok daha popüler olsalar da, bu modellerde kartuşla sınırlı kalabilirsiniz.  Vaporesso Nexus AIO Ultra Portable Kit ise küçük boyutlu, hafif ve kullanımı kolay bir pod e-sigara modeline benzer ancak hem yeniden doldurulabilir e-likit tankı hem de coil kısmı ile kullanıcılara pratik bir kullanım sunar.

Vaporesso Nexus AIO Ultra Portable Kit, 650 mAh’ lık bir sabit bataryaya sahiptir. Sadece 85 mm boyunda ve 34 mm genişliğinde olan e-sigara, AIO sistemdir yani: All In One. Vaporesso Nexus AIO Ultra Portable E-Sigara Kiti, 2 ML’ lik bir e-likit kapasitesine sahiptir. Maksimum 15 Watt’a kadar çıkabilen e-sigara özellikle sigara içimi MTL tercih eden e-sigara kullanıcıları için idealdir. Minimum 0.6 Ohm direnç ile çalıştırılabilen cihaz, 1.0 ohm ile de kullanılabilir.


Vaporesso Nexus AIO Ultra Portable e-sigara kiti, gövdesinde pek çok yeni özelliğe yer vermektedir. Bu özellikler arasında ayarlanabilir hava kanalları ve OMNI Board Mini İşlemci sayesinde kısa devre koruması, boş tank uyarısı, düşük batarya – aşırı çekim uyarısı ve aşırı şarj koruması gibi özellikler bulunur. Ürünün gövdesi üzerinde bulunan mikro USB girişi sayesinde cihazın sabit 650 mAh’ lık bataryasını şarj edebilir ve gün boyunca nikotin ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Ürün bir e-sigara kitidir. Cihazı, 1.0 Ohm NX CCELL Coil (Bobin) ile 7 – 12 Watt arasında, 1.0 Ohm NX Coil ile 7 – 12 Watt arasında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Vaporesso Nexus AIO Ultra Portable Kit özellikle, MTL (sigara içimi) tercih eden e-sigara kullanıcıları için idealdir. Sigarayı bırakmak isteyen, piyasadaki mod e-sigara modellerini pahalı, karmaşık ve ağır bulanlar için ürün son derece idealdir. Vaporesso Nexus AIO’ nun e-likit tankı, farklı e-likit içerikleri doldurularak kullanılabilir ve e-likit içeriklerinin MTL (sigara içimi) için uygun olan Nic – Salt katkılı olması önerilir. Sitemizden Nic Salt içeren e-likitlere ulaşabilir ve hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce coil (bobin) yerleştirmeyi ve e-likit dolumu yapmayı kesinlikle ihmal etmeyin.


Vaporesso Nexus AIO POD Özellikleri:

Ölçüleri: 85.7mm x 34mm x 17.2mm
Akıllı OMNI Board Mini
Likit Kapasitesi: 2ML
Dahili 650mAh Batarya
Maksimum Çıkış Gücü: 15W
Minimum Direnç: 0.6ohm
Otomatik Sıcaklık Kontrolü
Düşük Sıvı Algılama
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış
Renkli LED Işık Pil Göstergesi
Üstten Likit Dolum Yöntemi
Vaporesso NX CCELL Coil Teknoloji
1.0ohm NX CCELL Coil - 7-12W
Ayarlanabilir Hava Akışı
1A MicroUSB Şarj Girişi
Kısa Devre Koruması
Düşük Pil Koruması
Overtime Protection
Aşırı Şarj Koruması


Paket İçeriği:

1 Adet Nexus Sistem
1 Adet 1.0ohm NX CCELL Coil
1 Adet 1.0ohm NX Coil
1 Adet USB Şarj Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu (İngilizce)

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.