Kategoriler
Sepetim

Vaporesso EUC Coil (10 Adet) (Tarot Nano/ Attitude)

Vaporesso EUC Coil
Vaporesso EUC Coil
Vaporesso EUC Coil
%23
İndirim
Stokta yok
Vaporesso EUC Coil
Vaporesso EUC Coil
Vaporesso EUC Coil
Vaporesso EUC Coil (10 Adet) (Tarot Nano/ Attitude)
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%23 indirim

Mevcut Seçenekler:

Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizer

Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizer, Vaporesso Markası taşıyan atomizer tanklarla kullanabileceğiniz, paslanmaz çelik ve seramik malzemelerden üretilmiş bir coil paketidir ve içeriğinde Vaporesso Atomizer Modelleri ile kullanabileceğiniz 10 adet hazır coil çıkar. Peki Vaporesso EUC Coil ne gibi özelliklere sahip?

Eğer Bu Cihazları Set Olarak Aldıysanız Bu Coil Cihazınız ile Uyumlu Olarak Çalışacaktır: Tarot Nano, Attitude Kit, Drizzle Tank, Estoc Tank

EUC Coil 10 Adet İç Atomizer, sub ohm değerlerinde (0.4 Ohm - 0.5 Ohm) kolaylıkla çalıştırılabilir. Buna ek olarak seramik ve paslanmaz çelikten üretilmiş olan alt yapı, iç atomizerin size kullandığınız e-likitin aromasını bütünüyle vermesini sağlar. İç atomizerin düşük ohm seviyelerinde kullanılabiliyor olması, Vaporesso EUC 10 Adet İç Atomizerin özellikle yüksek watt derecelerinde yoğun buhar vermesini sağlar.

Vaporesso EUC Coil İç Atomizerin kullanımı son derece kolaydır. Sadece tankınıza yerleştirmeniz ve elektronik sigaranızı çalıştırmanız yeterli olacaktır. Üstelik, Vaporesso EUC Coil, geleneksel atomizer coil yapılarından çok daha ucuz ve hesaplıdır. Çünkü mevcut iç atomizeriniz eskidiğinde Vaporesso EUC Coil’i sadece atomizer tankın belli kısımlarını değiştirmek için kullanıabilirsiniz. Bu da çok daha ekonomik bir kullanım şeklinin kapılarını sizlere açar. Farklı içim modları için farklı tellerle de kullanılabilen Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizer, sizlere her açıdan benzersiz bir buhar deneyimi sunar.

Neden EUC Coil Kullanmalıyım?

EUC Coiller pratiktir ve size kolay olmasının yanında pratik bir kullanım sunarlar. EUC Coil’ i tanka yerleştirmeniz ve ardından cihazınızı çalıştırmanız yeterli olacaktır. Farklı Ohm seviyeleri ve içim modları için uygun olan EUC Coil yapısı aynı zamanda e-likit içeriğinizden yüksek aroma lezzeti almanızı ve yoğun buhar elde etmenizi sağlar.

Vaporesso EUC Coil Hangi Atomizerler İle Kullanılabilir?

Vaporesso EUC Coil, Vaporesso markasını taşıyan ve EUC ibaresini gördüğünüz her atomizer tank ile kullanılabilir. Vaporesso EUC Coil; Vaporesso Attitude Tank, Vaporesso Drizzle Tank, Vaporesso Estoc Tank ve Vaporesso imzasını taşıyan VECO Tank / VECO Plus Tank modelleri ile kolaylıkla kullanılabilir.

Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizer Kutu İçeriği:

Vaporesso EUC Coil 10 Adet’ in içerisinden 9 Adet standart EUC (Eco Universal Coi) İç Atomizere Ek Olarak 1 Adet Vaporesso EUC Coil Vidası Çıkar. Böylece tüm coil alt yapısını değiştirmeden sadece iç atomizer yapısını değiştirerek hem daha yoğun aroma hem daha yoğun buhar hem de ekonomik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Vaporesso EUC Coil İç Atomizer Özellikleri:

Vaporesso EUC Coil Atomizer, Düşük Ohm (0.4 - 0.5) Ohm Derecelerinde Veya Farklı İçim Modlarında Çalıştırılabilir.
Vaporesso EUC Coil Atomizer, Seramik Ve Paslanmaz Çelik Alt Yapısına Sahiptir.
Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizer Elektronik Cihaz Güvenlik Sertifikaları Olan ROHS ve MSDS Sertifikalarına Sahiptir.
Vaporesso EUC Coil 10 Adet İç Atomizerin Kullanımı Kolaydır Ve Coil Eskidiğinde Tümüyle Değiştirmeniz Gerekmediği İçin Daha Ekonomik Bir Kullanım Sunar.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.