Kategoriler
Sepetim

Teslacigs Poker 218W Kit

Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
%11
İndirim
Stokta yok
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Teslacigs Poker 218W Kit
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%11 indirim

Mevcut Seçenekler:

Teslacigs Poker 218W Mod Gövde + Teslacigs Resin Atomizer Tank E-Sigara Kiti
Teslacigs tarafından üretilmiş olan ürün, tam bir e-sigara kitidir. İki ana kısımdan oluşur; Teslacigs 218W mod gövde ve Teslacigs Resin Atomizer Tank. İki adet 18650 şarjlı pille çalışan e-sigara kitinin iki kısmı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdan alabilirsiniz.
Not: E-Sigara Kitine Şarjlı Piller Dahil Değildir.
Teslacigs Poker 218W Mod Gövde
Küçük boyutlu, taşıması kolay bir mod elektronik sigara gövdesi olduğu için Teslacigs Poker 218W Mod Gövde, iki adet 18650 şarjlı pil ile çalışır. Mod gövde iki şarjlı pille çalışıyor olmasına karşın, box mod olarak bilinen bir e-sigara sınıfına dahildir. 7 ilâ 218 watt arasında çalıştırılabilen Teslacigs Poker mod gövde, 7.5 voltluk bir akım sağlar ve mod gövde özellikle nargile içimi – DTL için üretilmiştir. Ancak MTL için de kullanılabilir. Teslacigs Poker 218W box mod gövde, 0.05 ohm – 3.0 ohm arasında çalıştırılabilir. Mod gövde üzerinde bulunan mikro USB şarj girişi ile mod gövdeyi şarj edebilirsiniz. Aynı şekilde mod gövde üzerindeki düğme ve ekran vasıtasıyla içim modlarını ayarlayabilirsiniz.
Çinko alaşımdan üretilen mod gövde, buhar sıcaklığını 100 – 300C derecede değiştirebilir. KA, TC, VW, TCR Modu, SS304 gibi farklı içim modlarında çalıştırılabilen mod göbde, büyük bir ateşleme düğmesine sahip olduğu için pratik bir kullanım sunar. Manyetik pil kapağına ek olarak 510 vidalama sistemine sahip olan box mod gövde, yine 510 vidalama sistemi kullanan uygun başka atomizer tanklarla da beraber kullanılabilir. Gövde 55 mm boyundadır ve üzerindeki 0.91 inçlik OLED ekran sayesinde mod ayarı yapmanıza olanak vermektedir.
Teslacigs RESIN Atomizer Tank:
Teslacigs RESIN atomizer tank, özellikle nargile içimi olarak da bilinen sub – ohm (DTL) içim şekli için özel olarak üretilmiş olan bir atomzier tanktır, 4.0 ML’ lik bir e-likit kapasitesine sahip olan ürün, 304 paslanmaz çelikten – kuvars cam kullanılarak üretilmiştir. Dilendiğinde 6.0 ML’ ye kadar (farklı tank camı ile) e-likit kapasitesi yükseltilebilen atomizer tank, tepeden doldurulduğu için pratik bir kullanım sunar.
Teslacigs TS coil ailesinin coil (bobin) sistemleri ile çalışan atomizer tank, ayarlanabilir hava kanallarına sahip olmasının yanında basit ve kullanıcı dostu bir coil değişim sistemine ve de 510 vidalama sistemine sahiptir. Tıpkı mod gövdede olduğu gibi atomizer tankı da 510 vidalama sistemini kullanan uygun mod gövdelerle beraber de kullanabilirsiniz. Atomizer tank, alt kısmındaki kontrollü hava kanalları sayesinde sizlere yoğun buhar sağlayabilir.
E-sigara kiti starter kit olup, özellikle mod elektronik sigara kullanmaya yeni başlayacak olanlara tavsiye edilir. Eğer yoğun buhar, düşük boğaz vurumu – nargile içimi (DTL) tercih eden biriyseniz ve küçük boyutlu, kullanımı kolay bir e-sigara kiri arıyorsanız hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Sitemizden Teslacigs RESIN Atomizer Tank, Teslacigs Poker 218W gibi ürünlerin orijinallerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Mod e-sigaralarla VG oranı yüksek premium likit içeriklerini kullanmayı ihmal etmeyin. Dilerseniz e-sigara kitini MTL içim için de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ürün pek çok sitede Teslacigs Poker 218W Mod Gövde + Teslacigs Resin Atomizer Tank Starter Kit olarak da geçmektedir. 
Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.