Kategoriler
Sepetim

Teslacigs Falcon Kit

Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
%20
İndirim
Stokta yok
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Teslacigs Falcon Kit
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%20 indirim

Mevcut Seçenekler:

Teslacigs Falcon 2000 mAh Mod Gövde + Teslacigs Disposable Atomizer Tank E-Sigara Kiti
Teslacigs tarafından üretilen ürün, tam bir e-sigara kitidir ve sabit bataryalı 2000 mAh’ lık bir mod gövdeden, Teslacigs Disposable atomizer tank birleşiminden oluşmaktadır. Diğer pek çok internet sitesinde “starter kit” olarak geçen e-sigara kiti, sub – ohm (nargile içimi – DTL) için son derece uygundur. E-sigara kitini meydana getiren mod gövde ve atomizer tank ile ilgili bilgileri aşağıdan alabilirsiniz.
Teslacigs Falcon 2000 mAh Mod Gövde
Teslacigs Falcon 2000 mAh mod e-sigara gövdesi, tam bir e-sigara kiti değildir. Ürünü bir e-sigaraya çevirmeniz için mod gövde ile uyumlu bir atomizer tank ile birleştirerek kullanmanız gerekmektedir.  Teslacigs Falcon 2000 mAh mod gövde, 2000 mAh’ lık bir sabit bataryaya sahiptir ve diğer mod gövdelerdeki gibi bir 18650 şarjlı pile ihtiyaç duymaz.
Sadece 75 mm boyunda, 32.5 mm genişliğinde ve de 26 mm eninde olan mod gövde, küçük boyutları ile box mod olarak bilinen bir elektronik sigara sınıfına dahildir. 4.2 volt çıkış sağlayan mod gövde, minimum 0.1 Ohm ile buhar meydana getirebilir. Farklı içim modlarında kolaylıkla kullanılabilen Teslacigs Falcon; Ni, Ti, SS gibi içim modlarında rahatlıkla kullanılabilir.
Mod gövde aynı zamanda düşük voltaj uyarısı, aşırı buhar çekim uyarısı, kısa devre koruması, şarj koruması gibi özelliklere sahiptir ve de 510 vidalama sistemine sahiptir. Mod gövdeyi yine 510 vidalama sistemine sahip olan atomizer tanklarla birleştirerek kullanabilirsiniz. Teslacigs Falcon 2000 mAh mod gövdenin yan kısmında bulunan mikro USB şarj portu sayesinde ürünü kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Box mod gövde, aynı zamanda günlük kullanım için uygun ergonomik bir tasarıma sahiptir. Teslacigs Falcon 2000 mAh box mod gövde PC – ABS malzemeden üretilmiştir ve hafiftir.
Teslacigs Falcon 2000 mAh box mod gövde sizlere orta seviyeli bir DTL – nargile içim (sub ohm) içim imkanı sunar. Tercih edeceğiniz atomizer tank ile MTL (sigara içimi) – DTL (nargile İçimi) arasında tercih yapabilir ve mod gövdeyi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gövde üzerinde bulunan büyük ateşleme tuşu, kolayca kullanım imkanı sunar.
Teslacigs One Disposable Sub – Ohm Atomizer Tank:
Tıpkı mod e-sigara gövdesi gibi sub-ohm (DTL / nargile içimi) için üretilmiş olan Teslacigs One Disposable atomizer tank, aynı zamanda MTL (sigara içimi) için de kullanılabilir. 23.5 mm’ lik bir çapa sahip olan atomizer tank, 3.0 ML’ lik bir e-likit kapasitesine sahiptir. Tepeden doldurulabilen atomizer tank, 510 vidalama sistemine sahiptir ve bu yüzden 510 vidalama sistemini kullanan uygun e-sigara gövdeleri ile beraber de kullanılabilir. Ayarlanabilir hava kanallarına sahip olan Teslacigs One Disposable Sub – Ohm atomizer tank, tepeden doldurulabilir bir atomizer tank olduğu için pratik bir kullanıjm sunar. 

Mod elektronik sigara modellerine yeni başlayacak olanlara, yoğun buhar ve düşük boğaz vurumu talep eden e-sigara kullanıcılarına Teslacigs Falcon 2000 mAh Mod Gövde + Teslacigs Disposable Atomizer Tank e-sigara kiti tavsiye edilir. Ürünle beraber VG oranı yüksek premium likit içeriklerini kullanmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.