Kategoriler
Sepetim

Ruthless - Swamp Thang Premium E Likit (30ML)

Ruthless Swamp Thang
Ruthless Swamp Thang
%100
İndirim
Stokta yok
Ruthless Swamp Thang
Ruthless Swamp Thang
Ruthless - Swamp Thang Premium E Likit (30ML)
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%100 indirim

Mevcut Seçenekler:

Ruthless - Swamp Thang Premium E Likit (30ML)

Aroma: Yeşil Elma - Bonbon Şekeri
Tipi: Premium E-Likit (85VG – 15PG)
Şişe Tipi Ve Boyutu: Cam Damlalıklı Cam Şişe / 30 ML

DİKKAT! Ruthless Vape Yetkili Satıcısıyız. Yetkili Satıcı Sertifikamızı Görüntülemek İçin Tıklayın: Certificate of Authorized Distribütör

Ruthless Swamp Thang, ekşi elma aromalı bonbon şekerlerinin aromasını taşıyan son derece kaliteli bir premium e-likittir. ABD - California’ da bulunan ve 2011 Yılından bu yana dünyada da sevilerek kullanılan premium e-likit içerikleri üreten RuthlessVapors tarafından üretilen Ruthless Swamp Thang, 85 VG - 15 PG oranına sahiptir ve nikotin değeri 0 mg - 6 mg arasında değişen versiyonlarda üretilirler.

Ruthless Swamp Thang, yüksek VG oranına sahip olduğu için şekerli - hafif ekşi bir tada sahiptir. Yüksek VG oranı, e-likitin aynı zamanda kıvamlı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Özellikle mod elektronik sigara modelleri olarak da bilinen elektronik nargile - sub ohm cihazlarla kullanıldığında yoğun buhar veren Ruthless Swamp Thang Premium E-Likit, ekşi elma aromalı bonbon lezzetini sizlere sunmak için üretildi.

Ruthless Swamp Thang’ ın 30 ML’ lik şişesi, güneş ışığı geçirmez ve bu sayede e-likitin okside olmasını engeller. Çocuk kilidi sayesinde sızdırmayan şişe, aynı zamanda her e-sigara tankına dolum yapmanızı sağlayan özel cam damlalığa sahiptir. Küçük ve pratik şişe, e-likit içeriğini gün boyunca çanta veya cebinizde taşımanıza olanak sağlar.

Ruthless Swamp Thang’ ı tek başına veya başka aroma eklentileri ile beraber kullanabilirsiniz. Ekşi elma aromalı olmasına karşın 85 VG oranına sahip olduğu için baskın olarak şekerli bir lezzet sunan e-likit, bu özelliği sayesinde hem yüksek buhar verir hem de kıvamlıdır.

Ruthless Swamp Thang özellikle, mod elektronik sigara veya elektronik nargile olarak da bilinen yüksek watt değerlerindeki cihaz kullanıcılarına önerilir. E-likit size yumuşak bir içim ve yoğun buhar sağlar. Sitemizdeki diğer Ruthless Vapor ürünlerinde olduğu gibi Ruthless Swamp Thang da tamamen orijinaldir.

Ruthless Swamp Thang Özellikleri:

Ruthless Swamp Thang, Yeşil Elma Bonbon Şekerlemesi Aromalı Bir Premium E-Likittir. Tadı Baskın Olarak Şekerli Ve Hafif Ekşidir.
Ruthless Swamp Thang, 85 VG Ve 15 PG İçeren Bir Premium E-Likit Olduğundan Kıvamlıdır, Yoğun Buhar Verir Ve Tadı Şekerlidir.
Ruthless Swamp Thang Nikotin Değeri 0 mg - 3 mg - 6 mg Arasında Değişen Nikotin Seviyelerinde Üretilirler.
Ruthless Swamp Thang’ ın 30 ML’ lik Şişesi Güneş Işığı Geçirmez, Cam Bir Damlalığa Sahiptir Ve Çocuk Kilidi Bulunan Kapağa Sahiptir. Küçük Şişe Günlük Kullanım İçin Uygundur, Sızıntı Yapmaz Ve E-Likitin Güneş Işığı İle Okside Olmasını Engeller.
Swamp Thang, Özellikle Elektronik Nargile Olarak Da Bilinen Mod E-Sigara / Sub Ohm Cihazlar İçin İdeal Bir Premium E-Likit İçeriğidir.
Swamp Thang’ ın Sahip Olduğu Yüksek VG, Yumuşak Bir Boğaz Vurumuna Ek Olarak Yoğun Bir Buhar Sağlar.
Sitemizdeki Ruthless Swamp Thang Premium E-Likit İçerikleri Tamamen Orijinaldir.
Ruthless Swamp Thang, Yoğun Buhar Elde Etmek İsteyen, Yumuşak Boğaz Vurumu İsteyen Kullanıcılara Önerilir.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Likit Türü
Likit TürüMeyve
VG/PG ORANI
VG/PG ORANI85VG / 15PG
Likit Kapasitesi ML
Mililitre ML30ML

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.