Kategoriler
Sepetim

Ruthless - Rise Premium E Likit (30ML)

Ruthless Rise E Likit
Ruthless Rise E Likit
%100
İndirim
Stokta yok
Ruthless Rise E Likit
Ruthless Rise E Likit
Ruthless - Rise Premium E Likit (30ML)
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%100 indirim

Mevcut Seçenekler:

Ruthless - Rise Premium E Likit (30ML)

Aroma: Mango Ve Tropikal Lychee Meyvesi Karışık
Tipi: Premium E-Likit (60VG – 40PG)
Şişe Tipi Ve Boyutu: Cam Damlalıklı Cam Şişe / 60 ML

DİKKAT! Ruthless Vape Yetkili Satıcısıyız. Yetkili Satıcı Sertifikamızı Görüntülemek İçin Tıklayın: Certificate of Authorized Distribütör

Tropikal lezzetleri Ruthless Rise ile keşfedin! Mango ve Lychee Meyvesi aromasını taşıyan Ruthless Rise 30 ML premium e-likit, 2011 Yılından bu yana elektronik sigara likiti üreten ve merkezi ABD - California’ da bulunan RuthlessVapors tarafından üretilen bir premium e-likit içeriğidir ve 60 VG - 40 PG oranına sahiptir. E-likit, nikotin değerleri 0 mg - 6 mg arasında değişen versiyonlara sahiptir.

Ruthless Rise 30 ML Premium E Likit, yüksek PG seviyesine sahip olduğu için sigarayı yeni bırakmış e-sigara kullanıcılarına önerilir. Eğer bir pod mod veya MTL e-sigara kullanıyorsanız, 6 mg nikotin içeren Ruthless Rise Premium E-Likit, size gerçek bir sigaranın deneyimini sunacaktır.

Ruthless Rise’ in aroma içeriklerinden birisi olan Lychee Meyvesi; Endonezya, Vietnam, Güney Çin ve benzeri tropikal iklime sahip ülkelerde yetişen, çilek  benzeri bir kabuğa ve de yumuşak-beyaz dokuya sahip bir meyvedir. Tropikal lezzetlerden hoşlanıyorsanız bu ürün sizlere eşsiz bir içim deneyimi sunabilir. Dilerseniz meyve aromalı başka bir e-likit ya da aroma ile e-likitin tadını daha çok zenginleştirebilirsiniz.

Ruthless Rise’ ın 30 ML’ lik şişesi güneş ışığını geçirmeyen bir yapıya sahiptir. Böylece e-likit içeriği güneş ışığına maruz kaldığında oksidasyona uğramaz. Küçük şişe, günlük kullanım için idealdir. Çocuk kilidi bulunan sert kapak e-likit şişesinden sızıntı olmasını önler. Buna ek olarak, şişe içerisinde bulunan cam damlalık hemen her e-sigara tankına dolum yapmanızı kolaylaştırır. Sitemizde bulunan Ruthless Rise E-Likit içerikleri tamamen orijinaldir.

E-Likit içeriğinin PG oranının yüksek olması, güçlü bir boğaz vurumu sağlar ve e-likitin özellikle MTL (sigara içimi) cihazlar için uygun olmasını sağlar. Sigarayı yeni bırakmış kullanıcılar için Ruthless Rise son derece idealdir.

Ruthless Rise 30 ML Premium E-Likit Özellikleri:

Ruthless Rise, Mango Ve Lychee Meyvesi Aromalı Bir Premium E-Likit İçeriğidir.
Ruthless Rise Premium E-Likit, 60 VG - 40 PG Oranına Sahiptir.
E-Likit İçeriği Nikotin Değeri 0 mg - 6 mg Arasında Değişen Versiyonlarda Üretilirler.
Ruthless Rise Premium E-Likitin Sahip Olduğu Şişe, 30 ML Kapasiteye Sahiptir, Güneş Işığı Geçirmez, Çocuk Kilidine Sahiptir Ve Özel Cam Damlalığı Sayesinde Hemen Her Cihaza Dolum Yapmanızı Sağlar.
Ruthless Rise 30 ML Premium E-Likit, Tropikal Meyve Aromalarından Hoşlanan, Etkin Boğaz Vurumu İsteyen, Sigarayı Yeni Bırakmış Ve Özellikle MTL (Sigara İçimi) Atomizer - Elektronik Sigara Kullanıcılarına Önerilir. Diğer Pek Çok Premium E-Likit İçeriğine Oranla Yüksek PG Seviyesi, E-Likit İçeriğinin Sigaraya Benzer Bir Deneyim Sunmasını Sağlar.
Ruthless Rise’ ı İsterseniz Başka Meyve Aromaları Veya Meyveli E-Likit İçerikleri İle Zenginleştirebilirsiniz. E-Likit İçeriğini MTL (Sigara İçimi) ve Pod Mod Cihazlar İçin Daha Uygun hale Getirmek İçin Likite Salt - Nic Eklentisi De Ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Likit Türü
Likit TürüMeyve
VG/PG ORANI
VG/PG ORANI60VG / 40PG
Likit Kapasitesi ML
Mililitre ML30ML

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.