Kategoriler
Sepetim

One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit

One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit
One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit
%30
İndirim
Stokta yok
One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit
One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit
One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit
Kampanya
Kampanya
Sepete 1000TL ve Üzeri Ürün Ekleyin.
Kargo Ücreti Ödemeyin
Tükendi.
%30 indirim

One Hit Wonder Mini Muffin Man 20ML Premium likit

Taze Muffin Ve Çilek… Hayalleri Süsleyen Koku Ve İçimiyle Her E-Sigara Kullanıcısının Tercihi One Hit Wonder E-Likit İçeriklerinden Biri Daha: One Hit Wonder Mini Muffin Man! One Hit Wonder Mini Muffin Man, 0-3-6 mg Nikotin Değerleri Ve 80 VG / 20 PG Oranı Ve 20 ML’lik Şişesi İle Sizi Sitemizde Bekliyor.

One Hit Wonder’ın ne kadar başarılı bir e-likit üreticisi olduğunu tekrar hatırlatmaya gerek yok. Tamamen ABD’de üretim yapan firmanın ne kadar başarılı olduğunu sık sık taklit edilmesinden de anlayabilirsiniz. İşte firmanın en sık taklit edilen likit karışımlarından bir tanesi: One Hit Wonder Mini Muffin Man!

DİKKAT! One Hit Wonder Yetkili Satıcısıyız. Yetkili Satıcı Sertifikamızı Görüntülemek İçin Tıklayın: Authorized Distributor Certificate

One Hit Wonder Mini Muffin Man, temelde iki aroma taşımaktadır. Çilek ve muffin keki. Bu iki benzersiz aroma lezzeti bir de One Hit Wonder kalitesiyle de birleşince ortaya tarifi zor, kalitesi benzersiz bir premium likit içeriği ortaya çıkıyor. Çilek ve kek aromalarının bir araya geldiği One Hit Wonder Mini Muffin Man, 20 ML’lik şişesinde ve 0-3-6 mg nikotin içeren çeşitleriyle sizleri bekliyor. Stoklarımızda bulunan One Hit Wonder Mini Muffin Man E-Likit içerikleri tamamen orijinaldir.

One Hit Wonder Mini Muffin Man, farklı aroma katkıları veya e-likit içerikleriyle karıştırıp kullanabileceğiniz bir premium likit içeriği. Ancak çilek ve muffin kek aromalarının bir araya geldiğini düşünürsek aromayı kendi haliyle denemeden kesinlikle başka bir aroma ile karıştırarak içmemenizi bizler tavsiye ediyoruz.

One Hit Wonder Mini Muffin Man’in 20 ML’lik sert plastik şişesi, günlük kullanım için oldukça ideal. Küçük şişe, günün her saati size eşlik ediyor. Buna ek olarak likitin ağız kısmı ince olduğundan e-sigara tanklarına rahatlıkla dolum yapabiliyorsunuz. Sert plastik şişe, ancak bir yetişkin tarafından sertçe bastırılıp çevrildiğince likite ulaşmanıza olanak sağlıyor. Tüm bunlara ek olarak kapağını sıkı kapattığınız müddetçe şişeden sızıntı olmadığını kendiniz de rahatlıkla görebilrisiniz. Sert plastik şişe, küçük çocukların ve evcil hayvanların içeriğe ulaşmasını engelliyor ki bu da One Hit Wonder Mini Muffin Man’in iyi özelliklerinden birisi.

One Hit Wonder Mini Muffin Man’ın 80 VG oranı likitin aynı zamanda akışkan ve dengeli bir kıvama sahip olmasını sağlamış. Günün her saati keyifle tüketilebilecek olan premium likit içeriği, çokça sevilen çilek ve kek aromasını birleştirdiğinden tercih sebebi. Eğer siz de şekerli e-likit içeriklerini seviyor ve çocuksu - tatlı aromalardan vazgeçemiyorsanız One Hit Wonder Mini Muffin Man kesinlikle tam size göre bir premium likit içeriği olarak karşınıza çıkıyor.

Biraz da One Hit Wonder Firmasından söz edelim… California’lı bir Punk Grubunun ismini almış olan One Hit Wonder, premium likit içeriği denilince ilk akla gelen markalardan. ABD’de üretim yapan firmanın pek çok premium likit içeriği biraz ağır bir tada sahip olsa da çok talep görüyor. Bunu firmanın taklit edilen likit aromalarından da anlayabilirsiniz. Firmanın Muffin Man Likit içeriği elma - tarçın - muffin lezzeti taşırken, Mini Muffin Man E-Likit ise çilek ve kek aroması taşımaktadır.

One Hit Wonder Mini Muffin Man Özellikleri:

Aroma: Çilek Ve Muffin Kek

PG / VG Oranı: 20 PG / 80 VG

Yorum Yap

Kötü İyi

Soru Sor

Likit Kapasitesi ML
Mililitre ML20ML

Stokda bulunan ürünler, siparişi onayladığınız günden itibaren en geç 2 iş gününde kargoya verilir. Promosyon günleri, özel günler, kötü hava koşulları, cumartesi - pazar günü ve 23:30-06:00 saatlerinde arası geçerli değildir. Bu durumlar söz konusu olduğunda gönderi en geç bir sonraki gün müşteriye ulaştırılmaktadır.

Stokda bulunmayan ya da fabrikadan, üreticiden tedarik edilecek ürünlerde sitemizde her ürünün açıklamasında ayrı ayrı yazılı olan ürün temin süreleri geçerli olacaktır. Bu sürenin dışında teslimat yapılamayacaktır.

Nakliyenizi ElektronikShop nakliye yöntemi aşamasında anlaşmalı lojistik firmamız ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda müşteri sitede yazılı olan toplam nakliye ücretini de tarafımıza ödemek durumundadır. Gerekli koordinasyon müşteri hizmetlerimiz tarafından yürütülecektir.

Bazı üreticilerin özel durumlar nedeniyle ve bayram veya tatil öncesi iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve satıcıların taleplerine geç yanıt verebilmektedir. Müşteri, üretici kaynaklı bu gecikmelerden ElektronikShop 'u sorumlu tutamaz ve bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.

Talebinizi doğrultusunda, siparişiniz “Tedarik Ediliyor” konumunda kalabilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimiz ile iritibata geçmeniz gerekmektedir.

Eğlenceli alışverişler dileriz;

ElektronikShop ekibi...

İade Ve Değişim Şartları (Lütfen Okuyun)

İade İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar1.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca iade edilebilmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği iade alınmamaktadır. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması iade kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*İade edilecek ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit iadesi kabul edilmemektedir.

*İade ücretiniz ödeme yönteminize göre değişiklik göstermektedir. Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilerek kalan rakam net olarak bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Eğer Kapıda Ödeme yöntemi ile satın aldıysanız kargo firmasına ödemiş olduğunuz rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilerek bize ileteceğiniz IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*İade için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra iadeye uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.Değişim İşlemleri İçin Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Dikkatlice Okuyunuz:

*elektronikbuhar.shop sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünler teslim aldığınız tarihten itibaren 14 günlük süre boyunca değişim yapılabilmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara cihazı yada yedek parçasıysa; ticari vasfını yitirmemiş olması yani orjinal kutusunda, tüm aparatları eksiksiz, ambalajının açılmamış, tekrardan satışa hazır şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara atomizeri ise; içerisine likit konulan hiç bir atomizer kişisel hijyen gereği değişime uygun değildir. Atomizerlerin likit sıçratması, likit sızdırması değişim kapsamında değildir. Sıçratma ve sızdırma yapmayan elektronik sigara atomizeri yok denecek kadar azdır. Kimisi az kimisi çok sızdırır veya sıçratır. Bu konunun çözümü ile alakalı blog bölümümüzdeki yazılardan faydalanabilirsiniz: https://www.elektronikbuhar.shop/blog/

*Değişim yapılacak ürün eğer bir elektronik sigara likiti ise; Ambalajı açılmamış dahi olsa tüketim ürünü olduğundan dolayı ve likitlerin belli saklama koşullarına uygun saklanmaları gerektiğinden dolayı (güneş almayan yerde olması gibi) kesinlikle likit değişimi kabul edilmemektedir.

*Değişim yapılacak ürünlerde eğer arada fiyat farkı varsa fazlası veya eksikliğinden doğan farkın hesaplanması ödeme yönteminize göre değişiklik gösterebilmektedir; Eğer Havale/EFT yöntemi ile aldıysanız hesabımıza geçen ücretten kargo ücreti kesilir müşteri alacaklı kalır ise artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine Havale/EFT yöntemi ile aldığınız ürünün değişiminde tarafımız alacaklı kalırsa kargo ücretleri çıkartıldıktan sonra kalan rakam müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek tarafına en geç 3 iş günü içerisinde kargolanacaktır. Eğer kapıda ödeme yöntemi ile satın aldıysanız tahsil edilen rakamdan kargo ücreti ve toplam rakamın %10'una tekabül eden kapıda ödeme komisyonu kesilir. Değiştirilecek üründen müşteri alacaklı kaldıysa artan ücret müşterinin ileteceği IBAN numarasına en geç 7 iş günü içerisinde yapılacak ve yeni ürünü en geç 3 iş günü içerisinde tarafına kargolanacaktır. Eğer yine kapıda ödeme yöntemi ile satın aldığınız üründen gerekli masraflar çıkartıldıktan sonra tarafımız alacaklı kalırsa artan fark ücreti müşterinin seçeceği ödeme yöntemine göre tahsil edilerek en geç 3 iş günü içerisinde yeni ürünü tarafına kargolanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünlerin şubeye ulaşmış olması tarafımıza ulaşmış olduğu manasına gelmemektedir. Şubeden tarafımızca teslim alındığı tarihten itibaren en geç 3 iş gününde gerekli kontroller sağlandıktan sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Bu süreçteki iletişim tamamen mail yolu ile sağlanacaktır. Mail kullanmayan müşterilerimiz ile SMS yoluyla sağlanacaktır.

*Değişim için göndermiş olduğunuz ürünler tarafımızca teslim alındıktan sonra değişime uygun olup olmadığı incelendiği esnada tüm inceleme safhası video çekimi ile kayıt edilmekte herhangi bir uzlaşmazlık durumunda bu video kaydı müşteriye delil olarak iletilmektedir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.